Opowieści o kotach, które rządziły światem

Opowieści o kotach, które rządziły światem - Hamilton Kimberlie | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hamilton Kimberlie
WYMIAR
3,47 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści o kotach, które rządziły światem.pdf
ISBN
3909701979672

OPIS

Koty rządzą światem i są na to dowody!Poznaj historie prawdziwych kocich bohaterów, którzy owinęli sobie świat wokół ogona. Jak tego dokonali?Zuchwały kocur Stubbs wygrał wybory na burmistrza miasteczka na Alasce. Félicette jako pierwsza astrokotka poleciała w kosmos. Królewska Doorkins zajęła fotel samej angielskiej królowej i wcale nie zamierzała jej ustąpić. A niezatapialny Sam cudem przeżył trzy katastrofy statków wojennych (czy to nie dowód, że koty mają więcej niż jedno życie?).Przygotuj się na moc niezwykłych faktów i przygody, od których aż futro się jeży!Puchata i rozmruczana lektura dla tych, co mają kota na punkcie kotów.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Sprawdź! Koty rządzą światem i są na to dowody! Poznaj historie prawdziwych kocich bohaterów, którzy owinęli sobie świat wokół ogona. Jak tego dokonali? Zuchwały kocur Stubbs wygrał wybory na burmistrza miasteczka na Alasce.

51 superbohaterów z krwi i kości już od 28,78 zł - od 28,78 zł, porównanie cen w 37 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i Poznaj historie prawdziwych psich bohaterów, którzy przyłożyli łapę do tego, by świat był lepszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI