Nie mogę, trzymam dziecko. Rodzicielstwo bez instrukcji obsługi

Nie mogę, trzymam dziecko. Rodzicielstwo bez instrukcji obsługi - Ksenia Potępa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ksenia Potępa
WYMIAR
5,4 MB
NAZWA PLIKU
Nie mogę, trzymam dziecko. Rodzicielstwo bez instrukcji obsługi.pdf
ISBN
2121673526758

OPIS

Czasem nie mogę wstać, bo trzymam dziecko. A czasem trzymam dziecko, żeby nie musieć wstawać. Zresztą - sami wiecie, co będzie, gdy dziecku w końcu znudzi się tulenie. Armagedon.Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, czyj maluch nigdy nie wyjadł makaronu z kosza na śmieci albo nie zmienił wystroju mieszkania w kilka sekund, używając do tego samej mąki. No właśnie. Nie ma co walczyć z rzeczami, które i tak już się wydarzyły - powiedział to Budda, Marek Aureliusz albo sama do tego doszłam, widząc, jak moja Mysza nurkuje w toalecie. Czasem można już tylko usiąść i patrzeć, jak świat płonie. Nie zaszkodzi zrobić sobie wcześniej herbatę (niektórzy polecają melisę).Nie da się być rodzicem idealnym - to zasada numer jeden. Zasada numer dwa - możemy być całkiem niezłymi rodzicami, o ile pogodzimy się z zasadą numer jeden.TA KSIĄŻKA POKAŻE CI, ŻE NOSZENIE DZIECKA MOŻE BYĆ CAŁKIEM PRZYDATNEKsenia Potępa - taka trochę pół matka, pół rysowniczka. Autorka popularnego fanpejdża „Nie mogę, trzymam dziecko”.

Rodzicielstwo bez instrukcji obsługi, Ksenia Potępa - kobieta.interia.pl - Pierwsza książka autorki popularnego fanpejdża "Nie mogę, trzymam dziecko". Każda rodzina jest inna, ale sytuacje, które przydarzają się Myszy, Małej i Autorka popularnego fanpejdża `Nie mogę, trzymam dziecko`.

Rodzicielstwo bez instrukcji obsługi" każdemu rodzicowi. Jest to najbardziej pocieszająca, zabawna i prawdziwa książka o rodzicielstwie, jaką miałam okazję przeczytać. Czasem nie mogę wstać, bo trzymam dziecko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI