Jak odzyskać siebie i utracone więzi. Wyjść z depresji i odnaleźć nadzieję

Jak odzyskać siebie i utracone więzi. Wyjść z depresji i odnaleźć nadzieję - Johann Hari | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Johann Hari
WYMIAR
12,78 MB
NAZWA PLIKU
Jak odzyskać siebie i utracone więzi. Wyjść z depresji i odnaleźć nadzieję.pdf
ISBN
1501757614653

OPIS

•Czy często bywasz przygnębiony?• Czy życie wydaje ci się pozbawioną sensu szarpaniną?• Czy niejednego ranka nie masz ochoty wstać z łóżka, a najprostsze sprawy zupełnie cię przerastają?Autor tej książki Johann Hari, znakomity i nagradzany brytyjski dziennikarz, od wielu lat boryka się z depresją. Ponieważ zaproponowane przez lekarzy rozwiązania przynosiły mu tylko krótkotrwałą ulgę, postanowił bliżej przyjrzeć się przyczynom odczuwanego przez siebie niepokoju i lęku. Spotykał się ze specjalistami, psychologami i zwykłymi ludźmi, słuchał wywodów naukowych i dramatycznych opowieści.Zebrane przez niego materiały rewolucjonizują naszą dotychczasową wiedzę i wskazują dziewięć przyczyn depresji i lęków, które niszczą nasze zdrowie psychiczne. Utracone więzi, bo to właśnie o nich mowa, można jednak odzyskać, a tym samym odzyskać siebie i nadzieję. Bestsellerowa książka Hariego podpowiada, w jaki sposób zbudować pozytywne relacje z sobą i ze światem i uzyskać trwałą poprawę samopoczucia. Jak pisze Johann Hari, „pora, żebyśmy wszyscy wrócili do domu”.Kiedy w końcu zrozumiałem, co się dzieje - ze mną i z tak wieloma osobami podobnymi do mnie - dowiedziałem się, że czekają na nas prawdziwe antydepresanty. Nie są to chemiczne antydepresanty, które były nieskuteczne w przypadku tak wielu z nas. Nie jest to coś, co można kupić albo połknąć. Ale mogą stać się początkiem prawdziwej drogi, umożliwiającej nam wyjście z bólu.

Dlatego postanowił na własną rękę zmierzyć się z chorobą i znaleźć rozwiązanie. Jak przystało na dziennikarza, zaczął drążyć temat, starając się ... Książka Jak odzyskać siebie i utracone więzi.

Bestsellerowa książka Hariego podpowiada, w jaki sposób zbudować pozytywne relacje z sobą i ze światem i uzyskać trwałą udoskonalenie samopoczucia. Jak pisze Johann Hari, „pora, żebyśmy wszyscy wrócili do domu". Tytuł: Jak odzyskać siebie i utracone więzi Podtytuł: Wyjść z depresji i odnaleźć nadzieję Autor: Hari Johann Wydawnictwo: Feeria ISBN: 9788366380967 Tytuł tomu: Jak odzyskać siebie i utracone więzi Wyjść z depresji i odnaleźć nadzieję Tytuł oryginału: Lost Connections Język oryginału: angielski Tłumacz: Skowrońska Emilia ... ★ galerie ★ opinie ★ tylko u nas ★ Jak odzyskać siebie i utracone więzi wyjść z depresji i odnaleźć nadzieję - johann hari Jak odzyskać siebie i utracone więzi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI