Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany

Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany - Reed Hastings | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Reed Hastings
WYMIAR
9,1 MB
NAZWA PLIKU
Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany.pdf
ISBN
5905714784110

OPIS

CZAS NA ZMIANYBądź całkowicie szczery.Pamiętaj, że firma to zespół, a nie rodzina.I nigdy, przenigdy nie staraj się zadowolić swojego szefa.Oto niektóre z podstawowych reguł, jakie obowiązują pracowników Netflixa. Działanie tego przedsiębiorstwa to kulturowy eksperyment, który zakończył się spektakularnym sukcesem: firma zajmująca się korespondencyjnym wypożyczaniem płyt DVD stała się streamingową potęgą. Ma obecnie 182 miliony subskrybentów i kapitalizację rynkową na poziomie Disneya.Reed Hastings - prezes i CEO Netflixa - po raz pierwszy dzieli się sekretami, które zrewolucjonizowały branżę rozrywkową i technologiczną. Wspólnie z Erin Meyer, profesor INSEAD Business School, ujawnia swoją filozofię przywództwa odrzucającą przekonania, zgodnie z którymi działa większość firm.Od nielimitowanych urlopów do rezygnacji z zatwierdzania wydatków pracowników - Netflix to zupełnie inny sposób prowadzenia organizacji, który najlepiej pasuje do zmieniającego się świata.Gdy regułą jest brak reguł to inspiracja do zmiany dla wszystkich, którzy poszukują źródeł produktywności, kreatywności i innowacji.

Premiera: 2020-11-11. Księgarnia internetowa merlin.pl gdy regułą jest brak reguł.

Netflix i filozofia przemiany - Czas na zmiany.Bądź całkowicie szczery.Pamiętaj, że firma to zespół, a nie rodzina.I nigdy, przenigdy nie staraj się zadowolić swojego szefa.Oto niektóre z podstawowych reguł, jakie obowiązują pracowników Netflixa. Działanie tego przedsiębiorstwa to kulturowy eksperyment, który zakończył się spektakularnym ... Książka Gdy regułą jest brak reguł Netflix i filozofia przemiany, pochodzi z wydawnictwa Znak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI