Dziki ogień

Dziki ogień - Ann Cleeves | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ann Cleeves
WYMIAR
3,18 MB
NAZWA PLIKU
Dziki ogień.pdf
ISBN
6117148743773

OPIS

Elektryzujący finał serii szetlandzkiej!Angielska rodzina - Helena i Daniel Flemingowie - postanawia przenieść się na Szetlandy. Mają nadzieję, że przeprowadzka będzie nowym początkiem ich małżeństwa. Chcą również zapewnić lepsze życie autystycznemu synowi. Wkrótce po ich wprowadzeniu się do nowego domu, dotychczasowy właściciel posesji popełnia samobójstwo.Na Flemingów pada cień podejrzeń. Otrzymują groźby, ktoś wysyła im rysunki szubienicy. Gdy w ich domu zostaje odnalezione ciało młodej opiekunki do dzieci, plotki o tej rodzinie rozprzestrzeniają się jak dziki ogień.Jimmy Perez staje przed kolejnym trudnym wyzwaniem. Tylko czy jest na nie gotowy?

Po prostu Ann Cleeves kupiła mnie już od samego początku. Dziki ogień już od 21,62 zł - od 21,62 zł, porównanie cen w 32 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Dziki ogień Elektryzujący finał szetlandzkiej serii Ann Cleeves.

Ach, Jimmy Perez i tym razem nie będzie miał chwili wytchnienia, oj nie będzie. Dziki ogień - substancja wytwarzana przez Cech Alchemików. 1 Charakterystyka 2 Wśród Cechu Alchemików 3 Historia 3.1 Przed obecnymi wydarzeniami 3.2 Obecne wydarzenia Jest to płyn podobny do nafty o odcieniu ciemnozielonym, w chłodnych warunkach gęstnieje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI