Co się dzieje z pogodą? Dlaczego klimat się zmienia

Co się dzieje z pogodą? Dlaczego klimat się zmienia - Laura Ertimo | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Ertimo
WYMIAR
4,56 MB
NAZWA PLIKU
Co się dzieje z pogodą? Dlaczego klimat się zmienia.pdf
ISBN
8645376114733

OPIS

Najnowsza, pięknie ilustrowana, mądra i przystępna książka edukacyjna dla dzieci (i nie tylko!) o zmianach klimatycznych, kupiona przez wydawców już w 14 krajach.Przyprawiona humorem i ubarwiona wyrazistymi ilustracjami opowieść, przeplatana wyjaśnieniami i przykładami z historii, geografii, chemii, fizyki i biologii - zainteresuje każdego. Książka przybliża jeden z podstawowych problemów nie tylko dla przyszłości świata, ale i dla naszej codzienności - zmiany klimatyczne. Wskazuje też drobne kroki, które mogą pomóc uchronić przed katastrofą ekologiczną, a także pozwolą nam zdrowiej i bezpieczniej żyć.Lotta i Kasper nie rozumieją, dlaczego znowu nie będą mieć magicznych śnieżnych świąt Bożego Narodzenia, które znają tylko z pocztówek. Postanawiają więc sami sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się z pogodą.I udają się w podróż w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.A towarzyszy im pewien bardzo zły i złośliwy stwór…

Język ... Blisko ćwierć wieku temu odkryli, że temperatura na powierzchni północnego Atlantyku zmienia się cyklicznie co 50-70 lat. Rytm nazwano AMO (od ang.

I udają się w podróż w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Lotta i Kasper nie rozumieją, dlaczego znowu nie będą mieć magicznych śnieżnych świąt Bożego Narodzenia, które znają tylko z pocztówek. Postanawiają więc sami sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się z pogodą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI