Wybryki papryki i inne historie o warzywach

Wybryki papryki i inne historie o warzywach - Anna Ficner-Ogonowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Ficner-Ogonowska
WYMIAR
12,60 MB
NAZWA PLIKU
Wybryki papryki i inne historie o warzywach.pdf
ISBN
3033640538599

OPIS

Rozbrykane historie o warzywach!Dowiedzcie się, w kim podkochują się rzodkiewki.Powygłupiajcie się z pomidorami.Sprawdźcie, ile ziarenek groszku mieści się w jednym strączku.Książka, dzięki której Twoje dziecko już nigdy nie powie, że nie lubi warzyw!Marzę, by Wybryki papryki uprzyjemniały wspólne chwile dzieci z rodzicami. Pomagały tłumaczyć świat. Łączyły zabawę z nauką. Budziły dziecięcą ciekawość, nie tylko jeśli chodzi o nowe smaki.Anna Ficner-OgonowskaPowyższy opis pochodzi od wydawcy.

To pewnie sklep potocznie zwany "warzywniakiem", bo warzyw jest w nim mnóstwo. Spotkać można tam te, które znamy z wiersza Brzechwy.

Pojawiają się również zupełnie nowe warzywa. Rozbrykane historie o warzywach! Dowiedzcie się, w kim podkochują się rzodkiewki. Powygłupiajcie się z pomidorami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI