Sekret najpilniej strzeżony. Kroniki Cliftonów. Tom 3

Sekret najpilniej strzeżony. Kroniki Cliftonów. Tom 3 - Jeffrey Archer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeffrey Archer
WYMIAR
7,20 MB
NAZWA PLIKU
Sekret najpilniej strzeżony. Kroniki Cliftonów. Tom 3.pdf
ISBN
2604754968014

OPIS

Trzeci tom „Kronik Cliftonów”, obejmującej sto lat wielopokoleniowej sagi Jeffreya Archera, jednego z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie!Rok 1945. Izba Lordów nie ustaliła, kto powinien odziedziczyć majątek rodowy Barringtonów. O wszystkim zadecyduje głos lorda kanclerza. Jego werdykt rzuci długi cień na życie Harry’ego Cliftona i Gilesa Barringtona.Harry powraca do Ameryki, żeby promować swoją najnowszą powieść, a Emma rozpoczyna poszukiwania dziewczynki, którą znaleziono w wiklinowym koszu w gabinecie ojca po jego zabójstwie. Giles wpada w sidła kobiety, która poluje na jego fortunę. Musi również stawić czoło dawnemu wrogowi, Fisherowi, który chce zrujnować jego karierę polityczną.Nowe pokolenie także zmaga się z kłopotami. Sebastian, syn Emmy i Harry’ego, zostaje wydalony ze szkoły i nieświadomie wplątuje się w międzynarodową aferę związaną z rzeźbą Rodina. Czy zdoła ułożyć sobie życie? Czy rodzina Cliftonów kiedykolwiek wyzwoli się od nieszczęść?„Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył” - „Daily Telegraph”„Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin – wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej” - „The Sunday Times”

Czytelnicy: 822 Opinie: 51 + Dodaj na półkę Kup książkę. Ostrożnie z marzeniami ... „Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył".

... Kroniki Cliftonów T.3 Sekret najpilniej strzeżony ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI