Oto jest Paryż

Oto jest Paryż - Miroslav Sasek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Miroslav Sasek
WYMIAR
8,37 MB
NAZWA PLIKU
Oto jest Paryż.pdf
ISBN
3134218494790

OPIS

Ta książka przeniesie Was do magicznego Paryża lat 60. Zobaczycie tam słynne budowle, kawiarnie i ogrody. Spotkacie artystów, kwiaciarki, konsjerżki, bukinistów i... całe mnóstwo kotów. Wybierzecie się na spacer brzegiem Sekwany, odwiedzicie Luwr i wdrapiecie się na szczyt wieży Eiffla. A wszystko to dzięki czarującym ilustracjom Miroslava Šaška, które podbiły świat w latach 60., a dziś triumfalnie powracają jako perełka stylowej grafiki książkowej sprzed lat. Książka została uzupełniona o dodatek zawierający informacje o dzisiejszym Paryżu.

Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Opis: Oto jest Paryż - Sasek Miroslav. Pierwszy tom kultowej serii książek dla dzieci o miastach świata - po raz pierwszy w Polsce! Esencja dawnego Paryża w urzekająco zilustrowanym albumie w stylu retro.

Dwa kolejne tomy Oto jest Londyn i Oto jest Nowy Jork zdobyły przyznawany przez New York Times tytuł Najlepszej Książki ... „Oto jest Paryż" zaczyna się tak: Cofnijmy się w czasie 50 lat… Tych słów nie napisał jednak autor. On opisał i namalował miasto takim, jakie sam zobaczył.

POWIĄZANE KSIĄŻKI