Operacja „Burza” i Powstanie Warszawskie 1944

Operacja „Burza” i Powstanie Warszawskie 1944 - Krzysztof Komorowski (red.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Komorowski (red.)
WYMIAR
9,49 MB
NAZWA PLIKU
Operacja „Burza” i Powstanie Warszawskie 1944.pdf
ISBN
1535348974775

OPIS

W 60. rocznicę operacji „Burza” i Powstania Warszawskiego 1944 r. Oddajemy do rąk Czytelników dzieło, które stanowi podsumowanie dotychczasowych badań Armii Krajowej. Autorami tekstów są znani historycy, a wśród nich również uczestnicy tamtych heroicznych wydarzeń. Po raz pierwszy w historiografii ukazuje się publikacja, omawiająca wszystkie obszary i okręgi operacji „Burza” - akcji zbrojnej nie mającej odpowiednika w polskich zrywach niepodległościowych. Dzieło zamyka dramatyczny epilog Armii Krajowej i Testament Polski Walczącej.

oddajemy do rąk Czytelników dzieło, które stanowi podsumowanie dotychczasowych badań największego czynu zbrojnego Armii Krajowej. Autorami tekstów są znani historycy, a wśród nich również uc „Burza" Powstanie Warszawskie Spór o Powstanie Warszawskie „Burza" Wycofywanie się wojsk niemieckich z ZSRS od sierpnia 1943 r.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Operacja Burza i Powstanie Warszawskie 1944 - opis książki: W 60. rocznicę operacji "Burza" i Powstania Warszawskiego 1944 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI