Mikołajek. Kochany Święty Mikołaju

Mikołajek. Kochany Święty Mikołaju - Rene Goscinny | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rene Goscinny
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Mikołajek. Kochany Święty Mikołaju.pdf
ISBN
3703649504742

OPIS

Poszliśmy na strych po pudełko z bombkami, łańcuchami i lampkami, a potem wzięliśmy się do roboty. Tata postawił drzewko w jadalni i zaczął wieszać bombki, które zostały po tym, jak pudełko upadło nam na schodach.Wielka kolekcja najlepszych przygód Mikołajka wywoła uśmiech na twarzy czytelnika w każdym wieku.Bo psoty i wybryki wspomina się najdłużej!Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. Kochany Święty MikołajuautorstwaRene Goscinny, Jean-Jacques Sempé ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Mikołajek. Kochany Święty Mikołaju - Rene Goscinny, Jean-Jacques Sempé (Książka) - Księgarnia PWN Mikołajki Mikołajki to jedno z najprzyjemniejszych dni w grudniu.

W pierwszym opowiadaniu tej książki list do Mikołaja jest najważniejszy. Ponieważ całkiem niedawno tata Mikołajka uszkodził samochód list jest nieco inny niż zazwyczaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI