CupOfTherapy. Jak dbać o siebie, by być szczęśliwym i dawać szczęście innym

CupOfTherapy. Jak dbać o siebie, by być szczęśliwym i dawać szczęście innym - Antti Ervasti | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antti Ervasti
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
CupOfTherapy. Jak dbać o siebie, by być szczęśliwym i dawać szczęście innym.pdf
ISBN
3936631171383

OPIS

W pierwszej kolejności zadbaj o siebie.Inaczej nie będziesz mieć czego dać innym. Dbanie o siebie to nie egoizm, to konieczność.Nie możesz przecież nalać z pustego kubka…CupOfTherapy to twoje antidotum na zabiegany świat. Pełne empatii miniporady opracowane przez specjalistów są jak uścisk najlepszego przyjaciela. Dzięki nim napełnisz siebie spokojem, za którym tęsknisz, oraz odnajdziesz poczucie szczęścia.Ta zyskująca ogromną popularność na świecie metoda psychologicznej samopomocy w duchu work-life balance może zmienić Twoje życie na lepsze!Bestseller z Finlandii, najszczęśliwszego kraju świata!Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Nie możesz przecież nalać z pustego kubka… CupOfTherapy to twoje antidotum na zabiegany świat. Pełne empatii minip... „CupOfTherapy - Jak dbać o siebie, by być szczęśliwym i dawać szczęście innym" to książka, w której znajdziecie mnóstwo prostych rad, które pomogą Wam odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę w przeróżnych życiowych trudnościach. Szczegóły: CupOfTherapy - Matti Pikkujamsa, Antti Ervasti.

Inaczej nie będziesz mieć czego dać innym. Dbanie o siebie to nie egoizm, to konieczność.

POWIĄZANE KSIĄŻKI