Zniknięcie prezesa

Zniknięcie prezesa - Piotr Głuchowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Głuchowski
WYMIAR
4,16 MB
NAZWA PLIKU
Zniknięcie prezesa.pdf
ISBN
3449421763318

OPIS

Gdzie jest prezes Kaczyński?Właśnie wracał z mszy świętej. Miał się spotkać w Toruniu z Ojcem Dyrektorem. Wszystko było zabezpieczone jak należy. Dwie limuzyny, ochrona osobista, trasa przejazdu starannie dobrana.A jednak zniknął…Cała Polska pyta, gdzie jest Naczelnik. Czy to porwanie? A może wypadek drogowy? Dlaczego policja nie może zlokalizować Pierwszego Obywatela? Kim są porywacze? Wszystko przecież wygląda na zamach! Kto za tym stoi? Jakie ma zamiary? Co dalej ze Zwycięską Prawicą? Czy najbardziej zaufani ludzie prezesa zdadzą egzamin z lojalności, gdy nadejdzie czas próby? Kto zdradzi?Mordy zdradzieckie, kanalie i chamska hołota już zacierają ręce.Political fiction w najmocniejszym wydaniu!Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Opowieść jest szczera, ale przy tym ponura i prawdziwa, co wywołuje czasami skrajne emocje. Bardzo dosadnie pokazuje, jaki los może spotkać nasz własny kraj, jeśli nic nie ... Zniknięcie prezesa już od 29,90 zł - od 29,90 zł, porównanie cen w 7 sklepach.

Jej wymiary to 135x208. Oprawa jest miękka. Zniknięcie prezesa - Piotr Głuchowski - opis książki: Gdzie jest prezes Kaczyński Właśnie wracał z mszy świętej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI