Ten dom jest mój

Ten dom jest mój - Dörte Hansen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dörte Hansen
WYMIAR
9,93 MB
NAZWA PLIKU
Ten dom jest mój.pdf
ISBN
2484825061460

OPIS

Ironiczna i opowiedziana z humorem historia dwóch samotniczek, które niespodziewanie odnajdują coś, czego nie szukały – rodzinę.Vera ma pięć lat, kiedy w 1945 roku wraz z matką ucieka z Prus Wschodnich do Starego Kraju, w którym jest nazywana „polaczkowym dzieckiem”. Przez całe życie czuje się obco w wielkim zimnym domu, a mimo to nie potrafi go opuścić. Sześćdziesiąt lat później u jego drzwi staje nagle siostrzenica Very, Anne, która uciekła z synkiem z modnej hamburskiej dzielnicy Ottensen. Vera i Anne są sobie obce, lecz zarazem wiele je łączy.„Ta powieść jest inna w dobrym znaczeniu tego słowa. Nie ma w niej romantycznej aury ani klisz. Pojawiają się za to silne, zdeterminowane postacie. Ta historia długo pobrzmiewa w czytelniku, niczym jęki i skrzypienie w starym ciemnym domu”. NDR Buch des Monats März„Debiut Hansen o różnicy między tym, co znaczy mieć dom, i tym, co znaczy go nie mieć, szybko stał się bestsellerem. I słusznie, gdyż jest to niezwykle empatyczna powieść, którą świetnie się czyta”. Die Zeit

Oryginalna w każdym tego słowa znaczeniu. Idealna, by o niej dyskutować i odkrywać nowe horyzonty poprzez zdanie innych czytelników. Ironiczna i opowiedziana z humorem historia dwóch samotniczek, które niespodziewanie odnajdują coś, czego nie szukały rodzinę.

Klikamy prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wchodzimy w opcję Personalizacja EBE.pl tel. +48 506 34 35 42 lub (22) 373 07 38 ogólnie to nigdy nie sprawdzałam po quizach w którym domu należę tylko po cechach, czyli w którym domu najwiecej cech pasuje do mnie w tym domu jestem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI