Swoją drogą

Swoją drogą - Tomasz Michniewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Michniewicz
WYMIAR
7,46 MB
NAZWA PLIKU
Swoją drogą.pdf
ISBN
1653229144308

OPIS

Historia jak z filmu, która wydarzyła się naprawdęZabiorę cię w dowolne miejsce na świecie. Pod jednym warunkiem - decyzję, dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już, w tej chwili.Ta propozycja dała początek trzem niezwykłym podróżom.Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat.Wyprawy na drugi koniec świata zmuszą całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. Kim będą po zakończeniu podróży? Wrócą do starego życia czy pójdą inną drogą?To jest książka o podróżach i zarazem książka-podróż, którą każdy przeżyje inaczej

Swoją drogą, ładnie wyglądała.). Agata Młynarska w swoim wpisie w mediach społecznościowych nawiązała do odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP. "Idź swoją drogą i rób swoje" - napisała do swojej koleżanki.

Komentarze (0) Dodali do ulubionych (0) Historia zmian tekstu (3) Liczba wypowiedzi: 0 Liczba użytkowników: 0 Liczba zmian: 3 Data Zmiana dotyczy Autor Nowa wartość; 2011-10-21 20:13: Treść piosenki : 2011-10-21 20:13: Treść piosenki : 2011-10-21 20:12 ... Swoją drogą Tomka Michniewicza książka, która poszerza horyzonty, na wielu poziomach. Pisarz przybliża nam miejsca z naszego punktu widzenia obce, często nieprzyjazne, pozwala poznać je "od środka", zmieniając nasze postrzeganie obcych cywilizacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI