[OUTLET] Dziennik singielki

[OUTLET] Dziennik singielki - Małgorzata Mroczkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Mroczkowska
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Dziennik singielki.pdf
ISBN
1897317981830

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Julia ma niecałe trzydzieści lat, kochających przyjaciół i pecha w miłości. Jest singielką z wyboru… nawet jeśli to nie ona tego wyboru zawsze dokonuje.Nie jest tytanem pracy - przychodzi ostatnia, wychodzi pierwsza, czasami również w środku dnia. Jej życie kręci się wokół trzech niezwykle ważnych kwestii: miłości, jedzenia i zakupów.Gdy już wydaje się, że z pomocą Julii przyjdą aplikacje randkowe, okazuje się, że facet idealny dla niej nie istnieje. Wszyscy mężczyźni albo nie chcą kontynuować znajomości, albo zbyt szybko dążą do celu, albo mają:• żony• kochanki• żony i kochanki• żony, kochanki i na dodatek proponują sponsoringJak znaleźć faceta w tym zwariowanym świecie?!Dzięki „Dziennikowi singielki” dowiesz się jak upolować mężczyznę! (Lub przynajmniej torebkę na wyprzedaży...)

Jest singielką z wyboru… nawet jeśli to nie ona tego wyboru zawsze dokonu... Ja tymczasem nie felieton chciałam wam polecić, a najnowszą powieść Małgorzaty, która trafi do księgarń już w najbliższą środę, 19 czerwca, pt. „Dziennik singielki.

Inne książki tego autora > Dodaj do schowka-70% [OUTLET] Dziennik singielki . „Dziennik singielki" Małgorzaty Mroczkowskiej opisuje rzeczywistość, jaka nigdy nie była mi dana. Nie byłam singielką, a będąc w wieku bohaterki miałam już dwoje dzieci i byłam szczęśliwą mężatką Może też właśnie z tego względu z taką ciekawością zabrałam się za czytanie tej pozycji wydanej przez Wydawnictwo Czwarta Strona Jak już wspomniałam, bohaterką ... Książka Dziennik singielki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI