Magiczne Drzewo. Olbrzym (wydanie 2020)

Magiczne Drzewo. Olbrzym (wydanie 2020) - Andrzej Maleszka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Maleszka
WYMIAR
7,33 MB
NAZWA PLIKU
Magiczne Drzewo. Olbrzym (wydanie 2020).pdf
ISBN
9105713960101

OPIS

Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne DrzewoKuki zostaje obdarzony nadludzką siłą, by pokonać olbrzyma o siedmiu wcieleniach. Walczy ze zwierzomaszynami, stalowym ptakiem i pożeraczem światła. Wędrują z nim mądra Gabi, supergracz komputerowy Blubek i gadający pies. W dalekiej Azji szukają tajemniczego domu pilnowanego przez złotego tygrysa. Przygodowa powieść w tempie gry komputerowej. Nie można się od niej oderwać!Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor.Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Magiczne Drzewo autorstwa Maleszka Andrzej , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 26,82 zł . Przeczytaj recenzję Olbrzym.

W uśpionym mieście znajdują drewniany łuk i strzały o niezwykłej mocy. Magiczne Drzewo Olbrzym. 4,8 z 114041 opinii .

POWIĄZANE KSIĄŻKI