Ludzkie, niezbyt ludzkie. Collage filozoficzny

Ludzkie, niezbyt ludzkie. Collage filozoficzny - Grzegorz Sowinski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Sowinski
WYMIAR
9,25 MB
NAZWA PLIKU
Ludzkie, niezbyt ludzkie. Collage filozoficzny.pdf
ISBN
9395366607075

OPIS

Opus posthumum Sowinskiego, ,em>Ludzkie, niezbyt ludzkie. Collage filozoficzny, jak w soczewce oddaje charakter jego aktywności przekładowo-filozoficznej, jest niejako jego pełnym i ostatecznym scaleniem siebie w pośmiertnym dziele, a zarazem jego filozoficznoświatopoglądowym credo oraz przesłaniem. (…) Sowiński tłumaczy (…) autorów mu najbliższych, tych zatem, którzy filozoficznie go uformowali i których, zwłaszcza Nietzschego, systematycznie przekładał – stał się tłumaczem rozpoznawalnym w kraju właśnie za sprawą przekładów dzieł Nietzschego. Przełożył większość jego dzieł opublikowanych.Paweł Pieniążek

Collage filozoficzny, jak w soczewce oddaje charakter jego aktywności przekładowo-filozoficznej, jest niejako jego pełnym i ostatecznym scaleniem siebie w pośmiertnym dziele, a zarazem jego filozoficznoświatopoglądowym credo oraz przesłaniem. (…) Sowiński tłumaczy (…) autorów mu najbliższych, tych zatem, którzy filozoficznie ... Książka Ludzkie, niezbyt ludzkie - Grzegorz Sowinski Opus posthumum Sowinskiego, Ludzkie, niezbyt ludzkie.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Informacje o LUDZKIE, NIEZBYT LUDZKIE, SOWINSKI GRZEGORZ - 9754901294 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI