Legenda i prawda o herbie Ostrowa Wielkopolskiego

Legenda i prawda o herbie Ostrowa Wielkopolskiego - Witold Banach | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Witold Banach
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Legenda i prawda o herbie Ostrowa Wielkopolskiego.pdf
ISBN
1652765045931

OPIS

Najnowsza publikacja Muzeum skierowana jest zarówno do młodszych, jak i starszych czytelników. Składa się z dwóch części. Pierwsza to komiks autorstwa ostrowskiego plastyka Józefa Bendziechy, opowiadający legendę powstania naszego miasta oraz herbu. Druga część, to wyjaśnienie rzeczywistego pochodzenia herbu opracowane na podstawie źródeł historycznych przez Witolda Banacha. Książeczka zawiera również krótki słowniczek ważniejszych pojęć pojawiających się w tekście oraz bogaty wybór dokumentów pochodzących ze zbiorów Muzeum, które pokazują jak herb Ostrowa zmieniał się na przestrzeni wieków.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pierwsza to komiks autorstwa ostrowskiego plastyka Józefa Bendziechy, opowiadający legendę powstania naszego miasta oraz herbu. Druga Legenda i prawda o herbie Ostrowa Wielkopolskiego - Witold Banach - Książka w SwiatKsiazki.pl Na to pytanie odpowiada Witold Banach w rozdziale ,,O herbie Ostrowa Wielkopolskiego".

Stan: używany. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Legenda i prawda o herbie Ostrowa Wielkopolskiego (Józef Bendziecha).

POWIĄZANE KSIĄŻKI