Jedz by pokonać chorobę! 5 dróg od jedzenia do uzdrowienia, które zna nauka

Jedz by pokonać chorobę! 5 dróg od jedzenia do uzdrowienia, które zna nauka - William W. Li | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
William W. Li
WYMIAR
7,42 MB
NAZWA PLIKU
Jedz by pokonać chorobę! 5 dróg od jedzenia do uzdrowienia, które zna nauka.pdf
ISBN
7622154649808

OPIS

W Twoim ciele zachodzi pięć procesów, od których zależy Twoje zdrowie:- tworzą się nowe naczynia krwionośne- replikuje się DNA- komórki macierzyste naprawiają zniszczone tkanki- mnoży się flora bakteryjna- komórki odpornościowe zwalczają intruzów, np. wirusyJeśli któryś z nich nie zachodzi prawidłowo, zaczynasz chorować.Jeśli któryś z nich odpowiednio wzmocnisz, zaczynasz zdrowieć.A to wszystko zależy od tego, co jesz.Zastosuj niezwykle prosty i skuteczny model 5x5x5! Ciesz się jedzeniem i życiem!

5 dróg od jedzenia do uzdrowienia, które zna nauka Książka Jedz by pokonać chorobę. 5 dróg od jedzenia do uzdrowienia, które zna nauka do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 40,40 zł (Rabat 33%).

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Jedz by pokonać chorobę. 5 dróg od jedzenia do uzdrowienia, które zna nauka już od 35,07 zł - od 35,07 zł, porównanie cen w 30 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI