Świat równoległy

Świat równoległy - Tomasz Michniewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Michniewicz
WYMIAR
9,63 MB
NAZWA PLIKU
Świat równoległy.pdf
ISBN
3314086834927

OPIS

Reportaże o ludziach i miejscach, które wydaje nam się, że znamyKażda kolejna podróż utwierdza mnie w przekonaniu, że istnieją dwa równoległe światy. Jeden - który wszyscy mamy w głowach, wdrukowywany nam przez lata. Drugi - ten rzeczywisty. Z ich zderzeń powstała niniejsza książka: zbiór ośmiu reportaży z różnych kontynentów. Wszystkie o ludziach i miejscach, które wydaje nam się, że znamy.Wydaje nam się.PakistanMówi się, że muzułmanie to terroryści. Jednocześnie 80% ofiar wszystkich zamachów terrorystycznych to wyznawcy islamu.PolskaŻołnierze polskich sił specjalnych to światowa elita, ale gdy kończą czterdzieści lat, nasze społeczeństwo wyrzuca ich na śmietnik.USACzujemy się bezpiecznie, gdy więzienia są pełne przestępców, bo żyjemy w nieświadomości, że najgroźniejsze gangi są kontrolowane zza krat.MALEDIWY / rezerwat. PAKISTAN / strach. USA / gangi.SŁOWENIA / ryzyko. RPA / przestępczość. SUFIZM / świętość.POLSKA / siły specjalne. ZIMBABWE / poszukiwania.

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo.

Zakłada, że równoległe wszechświaty są nie tylko prawdziwe, ale ... Światy równoległe na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! „Światy równoległe" to przede wszystkim donośny głos rozsądku w świecie, w którym twierdzenia niepoparte żadnymi dowodami podnoszone są do rangi równoprawnych poglądów, a antyintelektualizm zaczyna być po prostu modny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI