Supercepcja. Porwanie

Supercepcja. Porwanie - Katarzyna Gacek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Gacek
WYMIAR
9,44 MB
NAZWA PLIKU
Supercepcja. Porwanie.pdf
ISBN
4327543316782

OPIS

Co zrobisz, by uratować najlepszego przyjaciela?Janek, Zosia, Klara, Julka i Tymek to paczka wystrzałowych przyjaciół. Co ich łączy? Supermoce!Janek ? doskonały wzrokKlara perfekcyjny słuchJulka superczuły dotykZosia niezawodny węchTymek idealny smakFajnie mieć kumpli, na których można polegać i którzy pomogą ci w największych tarapatach.Zdaje się, że tym razem w niezłe kłopoty wpadł Tymek.Jedyny ślad, jaki po nim pozostał, to ubrania nad rzeką. Ale umówmy się, Tymek nigdy by nie złożył ubrań w kostkę.Grupa przyjaciół rusza na niebezpieczną akcję. Nie wiedzą, z kim przyjdzie im się zmierzyć. Ktoś zna ich sekret i chce przejąć ich moce.Tymek jest kluczem do zagadki.Co będą w stanie poświęcić przyjaciele, by odzyskać najlepszego kumpla?Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Porwanie już od 25,17 zł - od 25,17 zł, porównanie cen w 28 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Opis: Supercepcja Porwanie - Gacek Katarzyna.

Zdaje się, że tym ... Co zrobisz, by uratować najlepszego przyjaciela?Janek, Zosia, Klara, Julka i Tymek to paczka wystrzałowych przyjaciół. Co ich łączy? » Supercepcja Porwanie; Wersje językowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI