Milcząca żona

Milcząca żona - Karin Slaughter | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karin Slaughter
WYMIAR
11,51 MB
NAZWA PLIKU
Milcząca żona.pdf
ISBN
8950415734362

OPIS

Prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa, do jakiego doszło podczas zamieszek w więzieniu stanowym, śledczy Will Trent otrzymuje niepokojącą informację. Jeden z osadzonych twierdzi, że nie jest winny brutalnego przestępstwa, o które go oskarżono. Uważa, że został wrobiony przez skorumpowanych przedstawicieli organów ścigania, a rzeczywisty sprawca – seryjny zabójca kobiet – nadal jest na wolności. Osadzony stawia warunek: jeśli Will wznowi śledztwo w jego sprawie, on dostarczy GBI informacji koniecznej do rozwikłania sprawy zabójstwa w więzieniu.Zaledwie kilka dni wcześniej kolejna młoda kobieta padła ofiarą bestialskiego mordu w parku narodowym na północy Georgii. To przypadek czy dzieło seryjnego zabójcy?W miarę jak Will Trent bada okoliczności obu przestępstw, coraz wyraźniej dostrzega, że musi wrócić do starej sprawy, by znaleźć odpowiedź. Minęło prawie dziesięć lat – wspomnienia zdążyły ulecieć, świadkowie zapadli się pod ziemię, dowody zniknęły, a kłamstwa stały się prawdą. Will nie zdoła jednak wyjaśnić tej tajemnicy bez pomocy jedynej osoby, której nie chce w to wikłać: swojej dziewczyny, lekarki sądowej Sary Linton.Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, Will uświadamia sobie, że może stracić wszystko, na czym mu zależy.

"Super Express" poinformował, że za politykiem do wody skoczyła jego żona, Elżbieta Bogucka. Jak podaje rzeczniczka policji, w momencie znalezienia jej przez funkcjonariuszy, była cała mokra i zziębnięta. „Milcząca żona" to bardzo dobry kryminał.

Policja postanowiła raz jeszcze przyjrzeć się tej sprawie. To, co okazało się na samym końcu było dla wszystkich niezwykle zaskakujące. Milcząca żona jest dziesiątym tomem z serii, w której Will Trent, śledczy z Grand County, musi zrewidować nie tylko sprawy zabójstw z ostatnich dziesięciu lat, ale także zastanowić się nad tym, co go łączy z Sarą Linton, piękną panią doktor, doskonale znaną czytelnikom wdową po Jeffreyu Tolliverze. Milcząca żona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI