Magiczne Drzewo. Inwazja (wydanie 2020)

Magiczne Drzewo. Inwazja (wydanie 2020) - Andrzej Maleszka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Maleszka
WYMIAR
8,59 MB
NAZWA PLIKU
Magiczne Drzewo. Inwazja (wydanie 2020).pdf
ISBN
6360147230467

OPIS

Powieść z bestsellerowego cyklu ""Magiczne Drzewo"".Olbrzymy ze Świata Ogromnych przybyły do miasta, a magiczny przedmiot uśpił wszystkich mieszkańców. Alik, Idalia i mówiący pies muszą samotnie walczyć z ogromnymi żołnierzami i wielkim Gigunem. W uśpionym mieście znajdują drewniany łuk i strzały o niezwykłej mocy. Wygrają, jeśli użyją ich we właściwy sposób…Opowieści ""Magicznego Drzewa"" są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Katalog tematyczny -> Literatura -> Dla młodzieży Informacje o MAGICZNE DRZEWO T.8 INWAZJA W.2020 - 9781860477 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-11-06 - cena 30,72 zł Kolejna książka z cyklu"Magiczne Drzewo".

Ludzie zawieźli je do tartaku i pocięli na deski. Z drewna zrobiono setki różnych przedmiotów, a w każdym ... Szczegółowe informacje na temat książki Magiczne Drzewo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI