Dwa dni w Paryżu

Dwa dni w Paryżu - Jojo Moyes | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jojo Moyes
WYMIAR
6,41 MB
NAZWA PLIKU
Dwa dni w Paryżu.pdf
ISBN
1317813278500

OPIS

Zanim zdążyła się zastanowić, weszła do biura podróży i kupiła dwa bilety. To zupełnie nie w stylu Nell! Dwa dni w Paryżu, pierwsza szalona decyzja w jej życiu… Tylko że spełnia się najgorszy scenariusz i Nell zostaje sama w mieście zakochanychParyż jest zawsze dobrym pomysłem,nawet jeśli nic nie idzie zgodnie z planem…Zanim zdążyła się zastanowić, weszła do biura podróży i kupiła dwa bilety. To zupełnie nie w stylu Nell! Dwa dni w Paryżu, pierwsza szalona decyzja w jej życiu… Tylko że spełnia się najgorszy scenariusz i Nell zostaje sama w mieście zakochanych.Ale przecież jest w Paryżu! Na tyle wielkim, żeby poczuć się wolną, i na tyle małym, żeby spotkać kogoś naprawdę wyjątkowego. Tylko tutaj można poczuć taki przypływ odwagi. Dać się zaprosić na drinka chłopakowi, który zachwycił się tym samym obrazem Fridy Kahlo. Zobaczyć wszystkie atrakcje Paryża w ciągu dwudziestominutowego rajdu na skuterze. Przeżyć najlepszą noc w swoim życiu.I zamiast tworzyć kolejną listę za i przeciw, zapisać na czystej kartce tylko dwa słowa: Żyj chwilą.Opowieść o odwadze i sile miłości autorstwa JOJO MOYES, pisarki, która podbiła serca polskich czytelników powieściami Zanim się pojawiłeś, Kiedy odszedłeś, Światło w środku nocy.Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Tylko tutaj można poczuć taki przypływ odwagi. Opis: Dwa dni w Paryżu - Moyes Jojo. Zanim zdążyła się zastanowić, weszła do biura podróży i kupiła dwa bilety.

Zanim zdążyła się zastanowić, weszła do biura podróży i kupiła dwa bilety. Dodana przez Anna D. w dniu 2020-11-22.

POWIĄZANE KSIĄŻKI