Bliźniaczka

Bliźniaczka - Natasha Preston | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natasha Preston
WYMIAR
6,47 MB
NAZWA PLIKU
Bliźniaczka.pdf
ISBN
4310683078211

OPIS

Czy istnieje siła, która byłaby w stanie rozerwać więzy siostrzanej miłości?Po rozwodzie rodziców drogi 10-letnich bliźniaczek Ivy i Iris się rozeszły. Ivy zamieszkała z ojcem, a Iris z matką. Ich losy splatają się ponownie po tym, jak kilka lat później w tragicznym wypadku ginie matka dziewczynek.Pogrążona w żałobie Iris wprowadza się do domu ojca i Ivy. Pierwsze tygodnie dziewczyna spędza w niemal całkowitej ciszy. Jedyną osobą, z którą dzieli swoje lęki, jest siostra. Ivy wyciąga do Iris pomocną dłoń, oferując jej wsparcie i zrozumienie. Czyżby los uśmiechnął się do niej, zsyłając jej bliźniaczkę - najcudowniejszą z pocieszycielek?Ivy obiecuje siostrze, że zawsze będą razem i nic nigdy ich nie rozłączy.Niespodziewanie jednak w jejżyciu zaczynają się dziać dziwne rzeczy… Jej przyjaciele i chłopak, Tyler, są oczarowani Iris. Ivy czuje, że znika z własnego życia. A może to tylko jej wymysły związane z traumą po wypadku? Bo przecież wydarzył się wypadek, prawda…?Czy Ivy traci rozum, czy Iris faktycznie próbuje przejąć życie swojej siostry?…

Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV ... Bliźniaczki (ang. Two of a Kind) to amerykański sitcom z Mary-Kate i Ashley Olsen w rolach głównych..

Kobieta. Horoskopy dla kobiet i mężczyzn dopasowane ściśle do twojej daty urodzenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI