Amerykański brud

Amerykański brud - Jeanine Cummins | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeanine Cummins
WYMIAR
6,3 MB
NAZWA PLIKU
Amerykański brud.pdf
ISBN
9670919589814

OPIS

Prawa autorskie zostały sprzedane do 28 krajów jeszcze przed oficjalną premierą książki!Literackie arcydzieło.Książka, która zmieni wszystko.Jedna z najważniejszych powieści naszych czasów.Amerykański brud już został okrzyknięty nowym amerykańskim klasykiem i mianem współczesnych Gron gniewu.Wczoraj Lydia miała księgarnię.Wczoraj Lydia miała męża.Wczoraj była ze wszystkimi ludźmi, których kocha.Dzisiaj został jej tylko ośmioletni syn Luca.Dla niego przywiąże sobie maczetę do nogi.Dla niego wskoczy na dach pędzącego pociągu.Dla niego odnajdzie siłę, aby uciekać.Lydia Quixano Perez mieszka w Acapulco, gdzie prowadzi księgarnię. Ma syna Lucę i wspaniałego męża, który jest dziennikarzem. Kiedy w mieście władzę przejmują kartele narkotykowe, życie Lydii nadal jest komfortowe i bezpieczne.Kobieta gromadzi w księgarni swoje ulubione powieści, mimo że zdaje sobie sprawę, iż nigdy się nie sprzedadzą.Pewnego dnia w jej miejscu pracy pojawia się mężczyzna, który chce kupić cztery książki – dwie z nich są ulubionymi lekturami Lydii. Kobieta nie wie, że jej nowy klient jest szefem kartelu narkotykowego, który zawładnął miastem. Gdy mąż Lydii publikuje informacje o Javierze, ich życie zmienia się na zawsze.

Dla niego przywiąże sobie maczetę do nogi. Amerykański brud już został okrzyknięty nowym amerykańskim klasykiem i mianem współczesnych Gron gniewu. Wczoraj Lydia miała księgarnię.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Amerykański Brud (przedsprzedaż) Kobieta gromadzi w księgarni swoje ulubione powieści, mimo że zdaje sobie sprawę,iż nigdy się nie sprzedadzą.Pewnego dnia w jej miejscu pracy pojawia się mężczyzna, który chce kupić cztery książki dwie z nich są ulubionymi lekturami Lydii. Opis: Amerykański Brud - Jeanine Cummins.

POWIĄZANE KSIĄŻKI