Sinobrody

Sinobrody - Kurt Vonnegut | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kurt Vonnegut
WYMIAR
8,90 MB
NAZWA PLIKU
Sinobrody.pdf
ISBN
2076947536253

OPIS

Prosta i poruszająca historia o lekkomyślności człowieka w tworzeniu i niszczeniu tego, co kocha.Fikcyjna autobiografia amerykańskiego malarza, który w pewnym momencie swojego życia postanawia zerwać z malarstwem. Jego pasją staje się odtąd kolekcjonowanie dzieł sztuki. Dzięki dawnym przyjaźniom z wielkimi, a podówczas mało znanymi malarzami wchodzi w posiadanie najwybitniejszych dzieł amerykańskiego ekspresjonizmu. Aż nagle w jego życiu zjawia się młoda i bogata wdowa. Za wszelką cenę próbuje ona odkryć sekret starego malarza, kryjący się w wielkim spichrzu na kartofle, do którego nikt nie ma dostępu. Wścibska wdowa powiela więc zadanie, jakie postawiły sobie ongiś żony Sinobrodego ze starej legendy, który zabijał je, ponieważ łamały jego surowy zakaz zaglądania do tajemniczej komnaty.Za pozornie banalnym pytaniem, co kryje się w spichrzu malarza, jak zwykle u Vonneguta, kryją się podane w humorystycznym tonie, lecz wcale przez to nie mniej poważne pytania – by zacytować autora – o to, „kto właściwie odpowiada za stworzenie świata i o co w tym całym stworzeniu chodzi”...

Nietrudno, zważywszy na jego status społeczny i materialny, znaleźć mu małżonkę. Niestety jego... Sinobrody już ma zamiar zabić żonę, kiedy w ostatniej chwili zjawiają się jej bracia i ratują ja z opałów, uśmiercając Sinobrodego.

Przeczytaj recenzję Sinobrody. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Okładka miękka Przedział wiekowy dla najmłodszych (0-2 lata), dla przedszkolaków (3-5 lat), dla dzieci z klas I-III (6-9 lat) Tytuł Sinobrody BR IBIS Dea Loher SINOBRODY - NADZIEJA KOBIET 1h 30min (bez przerwy) | Scena na Woli im.

POWIĄZANE KSIĄŻKI