Rasmus, Pontus i pies Szajbus (książka audio)

Rasmus, Pontus i pies Szajbus (książka audio) - Astrid Lindgren | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Lindgren
WYMIAR
11,4 MB
NAZWA PLIKU
Rasmus, Pontus i pies Szajbus (książka audio).pdf
ISBN
8979405822246

OPIS

Pełna zabawnych historii i zwrotów akcji powieść detektywistyczna dla dzieci w wersji do słuchania.Wszawy Dołek to najbardziej intrygujące miejsce w Vastanvik! Właśnie tu do wesołego miasteczka przychodzą dwaj 11-letni przyjaciele: Rasmus i Pontus, aby zobaczyć światowej sławy połykacza noży – Alfreda. Jeszcze nie wiedzą o tym, że tu właśnie rozpoczyna się największa przygoda ich życia! Kiedy bowiem staną się mimowolnymi świadkami zuchwałej kradzieży starych sreber, natychmiast zapragną uratować ten bezcenny skarb. Poznaj tę książkę i stań się detektywem wszech czasów!Lektor: Waldemar BarwińskiFormat nagrania: mp3

[email protected] Szczegóły: Rasmus, Pontus i pies Szajbus (Audiobook) - Lindgren Astrid. Tytuł: Rasmus, Pontus i pies Szajbus (Audiobook) Autor: Lindgren Astrid Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Astrid Lindgren ISBN: 9788310135513 Tytuł oryginału: Rasmus, Pontus och Toker Tłumacz: Węgleńska Anna Języki: polski Rok wydania: 2020 Format: 14.2x12.5cm ... Audiobook Rasmus, Pontus i pies Szajbus (książka audio) autorstwa Astrid Lindgren Darmowa wysyłka Super cena 20.93 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Rasmus, Pontus i pies Szajbus Książka już od 15,93 zł - od 15,93 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

Oprawa jest miękka. Książka należy do bestsellerów wszech czasów. Szczegóły: Rasmus, Pontus i pies Szajbus - Lindgren Astrid.

POWIĄZANE KSIĄŻKI