Odnieść zwycięstwo. Różaniec Wojownika Maryi

Odnieść zwycięstwo. Różaniec Wojownika Maryi - Przemysław Janiszewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Janiszewski
WYMIAR
12,22 MB
NAZWA PLIKU
Odnieść zwycięstwo. Różaniec Wojownika Maryi.pdf
ISBN
5227771704109

OPIS

Czy różaniec jest modlitwą przeznaczoną wyłącznie dla starszych pań? Czy młody mężczyzna może się nią zachwycić? Wojownicy Maryi, czyli członkowie ogólnopolskiej męskiej wspólnoty różańcowej udowadniają, że każdy może sięgnąć po różaniec i z pomocą Matki Bożej radykalnie zmienić swoje życie!Poruszające świadectwa nawrócenia, które Autorowi powierzają młodzi mężczyźni przekonują, że oddanie się w ręce Królowej Pokoju przysparza obfitych łask, a sam różaniec rozwiązuje wiele problemów. Dzięki Przemysławowi Janiszewskiemu poznajemy historie „mężczyzn z rodu Maryi”, którym niejednokrotnie zdarzyło się upadać pod ciężarem własnych słabości i grzechu, ale razem z Matką zawsze podnoszą się z kolan. Zamieszczone w książce rozważania do każdej z tajemnic pozwolą czytelnikowi na nowo odkryć moc modlitwy różańcowej.Trzymasz w rękach, książkę napisaną z serca i z zamysłem, aby dotarła do głębin ludzkich serc. Nie tylko mężczyzn, ale także kobiet: żon i matek oraz całych rodzin. Znajdziesz w niej zarówno teologię różańca świętego i mariologię opartą na nauce Kościoła Katolickiego, ale również świadectwa męskich serc, które zawróciły z drogi do Piekła. Wielu z nich uratowała Maryja posługując się różańcem świętym. Przeczytaj i podaj dalej, by każdy mógł odnaleźć pomoc w rękach Najlepszej Matki!Ks. Dominik Chmielewski, opiekun duchowny wspólnoty „Wojownicy Maryi”Przemysław Janiszewski - z wykształcenia teolog i grafik komputerowy. Z zawodu katecheta w liceach Archidiecezji Łódzkiej. Twórca youtubowego kanału „Moc w słabości”, na którym prowadzi ewangelizację. Od kilku lat członek wspólnoty Wojownicy Maryi.

Przemysław Janiszewski. Wydawnictwo Esprit Kraków 2020.

Tytuł: Odnieść zwycięstwo Podtytuł: Różaniec Wojownika Maryi Autor: Janiszewski Przemysław Wydawnictwo: Esprit ISBN: 9788366407589 Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 296 Format: 13.0x20.0cm Oprawa: Miękka ze skrzydełkami Książka Odnieść zwycięstwo. Różaniec wojownika Maryi autorstwa Janiszewski Przemysław , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 26,49 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI