Dziennik cwaniaczka 6. Biała gorączka

Dziennik cwaniaczka 6. Biała gorączka - Jeff Kinney | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeff Kinney
WYMIAR
7,69 MB
NAZWA PLIKU
Dziennik cwaniaczka 6. Biała gorączka.pdf
ISBN
4325738550181

OPIS

Greg Heffley ma przechlapane. Zdewastował szkolne mienie i już czuje oddech policji na karku. Teraz tylko jedno może uratować mu skórę. Śnieg.Tak się szczęśliwie składa, że nadchodzi śnieżyca stulecia i dom Heffleyów zostaje odcięty od świata. Co za ulga! Ale czy na pewno? Greg, zmuszony do opieki nad upiornym młodszym braciszkiem, dostaje białej gorączki…To książka dla twoich dzieci, jeżeli lubią czytać... a zwłaszcza jeżeli nie lubią.Whoopi GoldbergJeff Kinney jest twórcą internetowych gier komputerowych oraz serii książek „Dziennik cwaniaczka”, numeru jeden na liście bestsellerów „New York Timesa”. W 2009 roku czasopismo „Time” umieściło go wśród Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. Jeff stworzył też www .poptropica. com, jeden z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według „Time”. Dzieciństwo spędził w Waszyngtonie, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Obecnie mieszka na południu Massachusetts z żoną i dwoma synami.

By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Sprawdź niskie ceny i kup Dziennik cwaniaczka 6.

Tom 6 autorstwa Kinney Jeff , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Biała gorączka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI