W pogoni za życiem

W pogoni za życiem - Przemysław Wechterowicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Wechterowicz
WYMIAR
7,17 MB
NAZWA PLIKU
W pogoni za życiem.pdf
ISBN
4014193979810

OPIS

Bohaterami książki są dwa sympatyczne i przebojowe owady. Malutka Jętka – odważna, ciekawa świata i żądna wrażeń, oraz Mucha – życzliwa towarzyszka i mądra przewodniczka. Podarowują sobie jeden jedyny dzień życia, niesamowity dzień! Ten niezwykły duet porwie Was w szaleńczą podróż pełną zabawnych i wzruszających chwil, zaskakujących zwrotów akcji i fascynujących miejsc. Lećmy już, Jętka ma przecież tylko ten jeden dzień… Ruszamy na podbój Nowego Jorku!Piękna i mądra opowieść o radości życia dopełniona nastrojowymi i dowcipnymi ilustracjami Emilii Dziubak.

Tytuł ... Jętka jest już bliska popadnięcia w depresję i totalną rezygnację, gdy niespodziewanie spotka Łucję - fioletową muchę, która staje się jej towarzyszką na całe (dość jednak pamiętajmy krótkie) życie. I tak wyruszają w pogoni za niemożliwym zdawałoby się celem: doświadczyć niemal wszystkiego w tylko jeden dzień. KsiążkaW pogoni za życiemautorstwaEmilia Dziubak, Przemysław Wechterowicz ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN W pogoni za życiem - Emilia Dziubak, Przemysław Wechterowicz (Książka) - Księgarnia PWN W pogoni za życiem - Nikola Olejnik, Ostrów Wielkopolski.

Jednak jej zawiła historia rozpoczęła się znacznie wcześniej, w dalekiej Francji, dokąd życie zesłało jej rodzinę w pogoni za chlebem. Mamusia ... W pogoni za życiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI