Służąca

Służąca - Alicja Sinicka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicja Sinicka
WYMIAR
6,17 MB
NAZWA PLIKU
Służąca.pdf
ISBN
1780671298865

OPIS

Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła.Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem zafascynowanym okresem średniowiecza. Ich syn Kacper zajmuje się pisaniem.Już pierwszego dnia Julia otrzymuje propozycję przeprowadzki do ich domu, lecz stanowczo odmawia. Podczas sprzątania otwiera starą szafę na poddaszu. Znajduje rząd zakurzonych czarnych sukienek z białymi mankietami. W trakcie kolejnej wizyty w domu Borewskich Julia traci przytomność. Gdy otwiera oczy, czeka na nią koszmar. Będzie musiała podjąć nierówną walkę o sprawiedliwość. I życie.

Rewelacyjna , czyta się jednym tchem. Mnie pochłonęła w kilka godzin napięcie do ostatniej strony. 👚 "Służąca" Alicja Sinicka 👚 To był naprawdę dobry thriller! Już od samego początku czuć było duszącą atmosferę, a mieszkańcy domu od razu wzbudzili moje podejrzenia.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! „Służąca" to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi. Przykłady użycia - "służąca" po angielsku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI