Rozmerdane. Naukowe podstawy psiego szczęścia

Rozmerdane. Naukowe podstawy psiego szczęścia - Zazie Todd | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zazie Todd
WYMIAR
10,96 MB
NAZWA PLIKU
Rozmerdane. Naukowe podstawy psiego szczęścia.pdf
ISBN
8039870563316

OPIS

Co kryje się w psiej głowie?Rozważasz adopcję psa, uczysz szczeniaka czystości, szukasz informacji na temat różnych ras lub po prostu chcesz wiedzieć więcej o zachowaniu twojego psa i o tym, co go uszczęśliwia? W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących psiarzy pytań. Uznana trenerka psów i psycholog społeczny, Zazie Todd, demistyfikuje wewnętrzne życie czworonogów i przytacza zalecenia doświadczonych lekarzy weterynarii, naukowców oraz trenerów, aby pomóc ci w zbudowaniu satysfakcjonującej i opartej na szacunku więzi z psem – z której korzyści czerpać będziecie ty, twoja rodzina, a także wasz czworonożny przyjaciel.Z tej ciekawej i pełnej praktycznych wskazówek książki dowiesz się:- Co psu jest potrzebne do szczęścia?- Jakie ćwiczenia wzbogacą świat czworonoga?- Jak socjalizować i szkolić szczeniaka?- Jak ograniczać strach i zdenerwowanie psów?- Jak radzić sobie podczas wizyt u weterynarza?- Jak wygląda psia starość?- Co mówią doświadczeni lekarze weterynarii i psychologowie?I wiele więcej! „Posiadacze psów oraz osoby, które planują do tego grona dołączyć, docenią ogromną wiedzę Zazie Todd na temat relacji między psami i ludźmi”. - „Publishers Weekly”

Naukowe podstawy psiego szczęścia - Todd Zazie. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

Naukowe podstawy psiego szczęścia - Zazie Todd - opis książki: Co kryje się w psiej głowie Rozważasz adopcję psa, uczysz szczeniaka czystości, szukasz informacji na temat różnych ras lub po prostu chcesz wiedzieć więcej o zachowaniu twojego psa i o tym, co go uszczęśliwia W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących psiarzy pytań. Rebis, Poznań 2020. Dla psa Zazie Todd to autorka, która zamierza przygotować odbiorców na powiększenie rodziny o psa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI