Pakiet - Był sobie szczeniak: Bailey / Ellie / Molly

Pakiet - Był sobie szczeniak: Bailey / Ellie / Molly - W. Bruce Cameron | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
W. Bruce Cameron
WYMIAR
11,36 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet - Był sobie szczeniak: Bailey / Ellie / Molly.pdf
ISBN
6819103950307

OPIS

Wesołe historie z merdającym ogonkiem w tle – poznaj przygody szczeniaków, które wiedzą, czym jest prawdziwa przyjaźń! W pakiecie znajdziesz bestsellerowe książki dla dzieci W. Bruce’a Camerona:„Bailey”Gdy Bailey poznaje ośmioletniego Ethana, szybko pojmuje swój życiowy cel: zabawa z chłopcem, poznawanie farmy podczas wspólnych wakacji oraz Wylizywanie Talerzy. Jednak bystry psiak szybko zauważa, że ma ważną misję do wypełnienia. Postanawia trwać u boku małego Ethana na dobre i na złe. Czy piesek zdoła uchronić chłopca przed pakowaniem się w tarapaty?„Ellie”Ellie to bardzo mądra suczka z niezwykle odpowiedzialnym zadaniem do wykonania. Od szczeniaka była trenowana na psa ratownika i potrafi teraz odszukać zagubione w lesie dziecko. Jednak Ellie ma też bardzo ważne zadanie w domu. Jej opiekunowie – Jakob i Maya – również są zagubieni. Jednak w zupełnie inny sposób. Ellie musi wykorzystać wszystkie swoje sztuczki, aby dotrzeć do swoich opiekunów i ich również uratować.„Molly”Molly to śliczna i wesoła suczka, która sprawia, że życie małej CJ staje się pełne radości. Jednak mama dziewczynki nie zgadza się na posiadanie szczeniaka. Piesek ma więc ważne zadanie – musi w ukryciu opiekować się CJ i dotrzymywać jej towarzystwa. Molly wie, że mama dziewczynki jej nie akceptuje, ale da z siebie wszystko, by zmieniła zdanie i również została jej kochaną opiekunką!

Bruce'a... Young Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Pakiet - Był sobie szczeniak: Bailey / Ellie / Molly ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Jednak Ellie ma też bardzo ważne zadanie w domu. Jej opiekunowie - Jakob i Maya - również są zagubieni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI