Dwa dla mnie, jeden dla ciebie

Dwa dla mnie, jeden dla ciebie - Jorg Muhle | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jorg Muhle
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
Dwa dla mnie, jeden dla ciebie.pdf
ISBN
7689364545597

OPIS

Dowcipna książka obrazkowa o tym, jak trudno dzielić się z innymi. Nowy rozbrajający hit autora bestsellerowych książek kartonowych o króliczku.Niedźwiedź po drodze do domu znajduje w lesie trzy smakowite grzyby. Jego przyjaciółka, łasica, smaży je na patelni. Ale gdy siadają do stołu, pojawia się problem: jak podzielić trzy między dwoje? Każde z przyjaciół ma na ten temat inne zdanie i całe mnóstwo argumentów. Tak zaczyna się sprzeczka – a gdzie dwóch się kłóci…W serii Polecone z Zagranicy ukazują się przekłady ilustrowanych książek dla dzieci, którymi wybitni twórcy podbili serca najmłodszych czytelników na całym świecie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Dwa dla mnie, jeden dla ciebie" to zabawna książka o tym, jak trudno dzielić się z innymi. Płynie z niej przesłanie, które bardzo często sprawdza się życiu.

roku życia! Czytelnicze Podwórko Dwa dla mnie, jeden dla ciebie książeczka fajna, ale raczej dla maluchów, mało tekstu, piękne ilustracje, polecam. 17,91 zł 29,90 zł Oszczędzasz 11,99 zł Za Dwa dla mnie, jeden dla ciebie otrzymał nominację do Deutscher Jugendliteraturpreis, najbardziej prestiżowej niemieckiej nagrody w dziedzinie literatury dziecięcej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI