Bardzo cicha noc

Bardzo cicha noc - Emilia Szelest | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilia Szelest
WYMIAR
7,43 MB
NAZWA PLIKU
Bardzo cicha noc.pdf
ISBN
2785664053338

OPIS

Wybuchowy duet charakternych pisarek, który tej zimy przyspieszy bicie serca i rozpali policzki!Kiedy lądujesz w odciętym od świata miejscu z byłym więźniem, możesz być pewna, że to będą niezapomniane święta.Małżeństwo Igi nigdy nie było idealne. Mężowi zależy tylko na jej pieniądzach, bywa wobec niej brutalny, ale według jej rodziców stanowią idealną parę. Gdy kobieta przyłapuje go na zdradzie, nie jest specjalnie zdziwiona, ale widok Piotra między nogami sekretarki jej ojca przelewa czarę goryczy. Z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki Kaśki i mocnego alkoholu obmyśla plan, jak pozbyć się niewiernego męża.Wiktor, niegdyś rasowy podrywacz i bogaty biznesmen, po dwóch latach wychodzi z więzienia. Wrobiony w defraudację pieniędzy, wreszcie doczekał się sprawiedliwości. Kompletnie spłukany marzy tylko o kojącym widoku horyzontu, morskiej bryzie i usypiającym szumie fal na plaży w Gdyni.Przypadkowe spotkanie Igi i Wiktora sprawi, że połączy ich gorąca namiętność i... zbrodnia. Przemierzą całą Polskę, żeby spędzić święta na bieszczadzkim odludziu, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z największym zagrożeniem – własnymi uczuciami.Co złego może się wydarzyć, kiedy nie uszanuje się tradycji wigilijnych? Do czego jesteśmy zdolni pod wpływem buzujących emocji?

Liczba użytkowników: 2 Liczba zmian: 8 Data Zmiana dotyczy ... Bardzo Cicha noc tytuł ma swoje znaczenie i w środku znajdujemy do niego powiązanie Iga bogata kobieta córeczka tatusia lecz jej życie nie jest idealne i żyje w nieszczęśliwym związku z mężem Piotrem którego ojciec uwielbia . Gdy dziewczyna przylapuje go na zdradzie ucieka do swojej przyjaciółki Kaski i po pijaku pada pomysł zabicia Piotra . Bardzo cicha noc.

Wydawca: Wydawnictwo Kobiece. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

POWIĄZANE KSIĄŻKI