Angielski. 120 konwersacji. Słuchaj, ćwicz i rozmawiaj Poziom A2-B1

Angielski. 120 konwersacji. Słuchaj, ćwicz i rozmawiaj Poziom A2-B1 - Richard Brown | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Richard Brown
WYMIAR
8,6 MB
NAZWA PLIKU
Angielski. 120 konwersacji. Słuchaj, ćwicz i rozmawiaj Poziom A2-B1.pdf
ISBN
4479490705570

OPIS

Mierzysz się z żywym językiem angielskim w codziennych sytuacjach? Rzetelnie przygotowujesz się do zajęć, ale - gdy masz coś powiedzieć po angielsku - milkniesz ze stresu? A może brak Ci pewności siebie, mimo że na lektoracie wszystko wydaje się proste; nauczyciel mówi powoli, używa prostych struktur gramatycznych i przystępnego słownictwa, a w grupie otaczają Cię znajome twarze?Dobrze wiesz, że w prawdziwym życiu nigdy nie jest tak łatwo. Ludzie rozmawiają szybko, niewyraźnie i stosują skomplikowane konstrukcje. Brzmienie języka różni się w zależności od kraju, z jakiego pochodzi jego użytkownik.Rozumiemy Twoje bolączki. Właśnie dlatego mówimy: nie poddawaj się i sięgnij po naszą książkę! Znajdziesz w niej aż 120 przeróżnych konwersacji, dzięki którym szybko rozwiniesz umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia. W każdym rozdziale odkryjesz nowe zasoby słownictwa, gramatyki, praktyczne porady oraz ciekawostki językowe. Osłuchaj się z amerykańskim i angielskim akcentem oraz naucz się poprawnie konstruować odpowiedzi. Stań twarzą w twarz z osobą anglojęzyczną i pożegnaj niepotrzebny stres. Zacznij ćwiczyć razem z nami!Książka Angielski. 120 konwersacji to:120 codziennych konwersacji i tematów dyskusji,1000 przydatnych słów, konstrukcji oraz zagadnień gramatycznych,1500 pytań do tekstów wraz odpowiedziami,nagrania mp3 w brytyjskiej i amerykańskiej odmianie języka angielskiego,praktyczny kurs angielskiego, dzięki któremu się rozgadasz!

że klasyfikacja poziomów języka angielskiego jest uporządkowana w sposób następujący: A1, A2, B1, B2, C1, C2 - każdy z poziomów odpowiada wiedzy i umiejętności, jakie powinien posiadać uczący się. Oczywiście A1 to poziom podstawowy, a C2 poziom zaawansowany.

Pierwsze słówka 3-7 lat. Ćwiczenia z kurką Koko. Angielski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI