Testy jednostkowe. Zasady, praktyki i wzorce

Testy jednostkowe. Zasady, praktyki i wzorce - Vladimir Khorikov | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vladimir Khorikov
WYMIAR
8,16 MB
NAZWA PLIKU
Testy jednostkowe. Zasady, praktyki i wzorce.pdf
ISBN
5667342974783

OPIS

Każdy inżynier oprogramowania zna teoretyczne podstawy testowania. O tym, że sumienne przeprowadzenie testów ma podstawowe znaczenie dla jakości gotowego produktu, nie trzeba nikogo przekonywać. A jednak wciąż zbyt często okazuje się, że zaplanowanie, napisanie i przeprowadzenie testów jednostkowych w praktyce nie jest łatwym zadaniem. Co gorsza, niewłaściwe testy psują kod, mnożą błędy i zabierają mnóstwo cennego czasu i pieniędzy. Okazuje się, że dla uzyskania maksymalnej jakości projektu, który trzeba dostarczyć w krótkim czasie, konieczne jest nauczenie się praktycznego stosowania zasad i wzorców testowania jednostkowego.Jeśli znasz już podstawy testowania jednostkowego, dzięki tej książce nauczysz się projektowania i pisania testów, które obierają za cel model domeny i pozostałe kluczowe obszary kodu. Ten przejrzyście napisany przewodnik poprowadzi Cię przez proces tworzenia zestawów testowych o optymalnej wartości, bezpiecznej automatyzacji testowania i umiejętnego włączania go w cykl życia oprogramowania. W książce znalazły się uniwersalne wskazówki dotyczące analizy dowolnych testów jednostkowych oraz porady odnoszące się do zmian testów następujących wraz ze zmianami kodu produkcyjnego. Nie zabrakło również informacji, dzięki którym sprawnie zidentyfikujesz i wykluczysz ewentualne antywzorce testowania. Materiał został bogato zilustrowany przejrzystymi przykładami kodu napisanego w C#. Naturalnie, mają one zastosowanie także dla innych języków programowania.W książce między innymi:cel testowania jednostkowego i cechy dobrych testówfundamenty porządnego testowania jednostkowegowpływ zaślepek i sterowników na stabilność testówstyle testowania jednostkowegozalety i ograniczenia testowania integracyjnegoPrzed wdrożeniem dobrze przetestuj swój kod!

Zasady, praktyki i wzorce - Vladimir Khorikov - opis książki: Każdy inżynier oprogramowania zna teoretyczne podstawy testowania. O tym, że sumienne przeprowadzenie testów ma podstawowe znaczenie dla jakości gotowego produktu, nie trzeba nikogo przekonywać. Testy Jednostkowe Zasady Praktyki I Wzorce.

Zasady, praktyki i wzorce - Khorikov Vladimir , tylko w empik.com: 46,90 zł . Przeczytaj recenzję Testy jednostkowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI