Niegrzeczny Planer

Niegrzeczny Planer - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Niegrzeczny Planer.pdf
ISBN
7821197501838

OPIS

Pierwsza edycja Niegrzecznego Planera dla fanek gorących historii!Uwielbiasz czytać erotyki i romanse? Wieczór jest udany dopiero wtedy, kiedy spędzasz go z jednym ze swoich książkowych mężów, a później w nocy nie możesz się oderwać od kolejnej rozpalającej zmysły opowieści?Teraz możesz połączyć czytelnicze plany i pasje z codziennymi zadaniami w wyjątkowym planerze, który będzie ci towarzyszył przez cały rok!W środku znajdziesz:– miejsce na sekretne zapiski i ulubione cytaty;– wyzwania, które pobudzą twoje zmysły;– strony przeznaczone na autografy, bo nigdy nie wiesz kogo, spotkasz na swojej drodze;– niegrzeczne sekrety autorek bestsellerowych powieści (zdradzą ci je: Ewelina Dobosz, Katarzyna Bester, Emilia Szelest, Alicja Sinicka, Anna Langner, Beata Majewska, Ewa Pirce, Amo Jones i Laurelin Paige).… i wiele innych pokus zamkniętych w najbardziej kuszącym organizerze, który stanie się twoim ulubieńcem! Dzięki wygodnemu układowi możesz go rozpocząć w dowolnym momencie roku – tak aby niegrzecznych planów nie odkładać na później.Zacznij swoje zmysłowe zapiski z Niegrzecznym Planerem i czytaj bez cienia wstydu!

Wydawnictwo: Kobiece Data wydania: 2020-11-01 Kategoria: Inne ISBN: 9788366654129 Liczba stron: 348 Język oryginału: Polska . Ocena: 5.5 (2 głosów ... Pierwsza edycja Niegrzecznego Planera dla fanek gorących historii! Uwielbiasz czytać erotyki i romanse? Wieczór jest udany dopiero wtedy, kiedy spędzasz go z jednym ze swoich książkowych mężów, a później w nocy nie potrafisz się oderwać od kolejnej rozpalającej zmysły opowieści? Niegrzeczny planer Wraz z nadejściem Nowego Roku rodzą się nowe postanowienia i plany.

Ten planer świetnie się nada na prezent dla przyjaciółki lub siostry, które lubią być zorganizowane, a książki, szczególnie te gorące i niegrzeczne ... Niegrzeczny Planer - . Art.

POWIĄZANE KSIĄŻKI