Laos

Laos - Małgorzata Falkowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Falkowska
WYMIAR
11,51 MB
NAZWA PLIKU
Laos.pdf
ISBN
6271236814637

OPIS

Nieważny jest ból, gdy masz odwagę powrócić w głąb siebie...Czy da się ukoić ból po nieodwracalnej stracie?Tragedia, która spotkała Gabi, niejednego by załamała. Ona jednak wie, że musi przynajmniej starać się żyć dalej i troszczyć się o najpiękniejszą z pamiątek, jakie pozostały po jej wielkiej miłości. Kiedy próbuje posklejać swój świat, wciąż mając serce rozdarte w drobne kawałki, przeszłość Iliasa przypomina o sobie. Jakby tego było mało, ojciec ukochanego wprowadza w życie dziewczyny kogoś, kogo ona nie chce widzieć, i zapowiada, że od teraz to Laos będzie się nią opiekował.Czy da się pokochać drugi raz tą samą miłością? Czy można zbudować bliskość z kimś, kto wydaje się bardzo daleki? A może los ponownie zechce zakpić z Gabi i zabrać jej to, co najcenniejsze?

Between tubing and cycling through paddy fields, grab a kayak, spot rare Irrawaddy dolphins, and then round off your day with a sunset boat trip. Laos (język polski): ·↑ Wikibooks.pl, Użycie rodzajnika przy nazwach państw· ·↑ Wikibooks.pl, Użycie rodzajnika przy nazwach państw·, miast i innych nazwach własnych ↑ Auswärtiges Amt, Verzeichnis der Staatennamen für den amtlichen Gebrauch in der Bundesrepublik Deutschland, stan 18.02.2019, dostęp 24.09.2019·↑ Hasło Laos w ... Laos - banknoty - Najwięcej ofert w jednym miejscu. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

We have reviews of the best places to see in Laos. Visit top-rated & must-see attractions. Laos uznawany jest bowiem za krainę zen, w której odnajdziemy spokój, harmonię i równowagę wewnętrzną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI