Klimatyczni

Klimatyczni - Olga Ślepowrońska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Ślepowrońska
WYMIAR
9,65 MB
NAZWA PLIKU
Klimatyczni.pdf
ISBN
9306087945423

OPIS

Klimatyczni to zwyczajni-niezwyczajni, którzy udowadniają nam, że każdy może zmieniać swój kawałek świata. A niemożliwe nie istnieje. „Zaczęłam pisać tę książkę (będąc w ciąży z Iduszką) na plaży w Portugalii. Kończyłam na poddaszu u Maszy Tanz i na oddziale patologii ciąży podczas bezsennych, cholestazowych nocy. Gdy moja córeczka pojawiła się na świecie, postawiłam ostatnią kropkę.Lekko się pisało. Niosły mnie silne emocje. Radość z przedstawiania innowatorów społecznych (chciałabym, aby byli doceniani jak gwiazdy rocka albo piłkarze). Lęk o świat, na który sprowadziłam nowego człowieka. I smutek, że tyle mówi się o problemach, a tak rzadko pokazuje rozwiązania. Wierzę w moc książek” – Olga Ślepowrońska, autorka.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, sprzedaży, montażu systemów klimatyzacji, rekuperacji oraz pomp ciepła, dodatkowo świadczymy usługi ... klimatyczny 1. związany z klimatem, zespołem zjawisk i warunków atmosferycznych na jakimś terenie; 2.

oprawa: twarda. cena: 49,90 pln „Zaczęłam pisać tę książkę (będąc w ciąży z Iduszką) na plaży w Portugalii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI