Franek, Frania & Felix. Ciało The body

Franek, Frania & Felix. Ciało The body - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,94 MB
NAZWA PLIKU
Franek, Frania & Felix. Ciało The body.pdf
ISBN
9117479018168

OPIS

Nowa seria dwujęzycznych kartonówek dla najmłodszych do intuicyjnej nauki języka angielskiego. Skonstruowana w taki sposób, by otwierała na kontakt z językiem obcym oraz ? a może przede wszystkim ? dawała przyjemność z kontaktu z książką i była pod każdym względem bardzo dobrą literaturą. Idealna propozycja na początek przygody z książką i językiem.W tej książce ćwiczymy zadawanie prostego pytania: „Gdzie jest…?” i udzielanie na nie odpowiedzi. Książka wprowadza słowa opisujące poszczególne części ciała, a więc to, co dziecku najbliższe. Pretekstem do wprowadzania nowych pojęć jest kąpiel, do której przygotowuje się rodzeństwo, Franek i Frania. A co robi Felix? Czy kot również lubi kąpiele? O tym można się przekonać, zaglądając do książki.To jest Franek. To jest Frania.This is Frank. This is Franny.Franku, gdzie jest tw.j brzuszek?Frank, where is your tummy?Tutaj! Here!Franiu, gdzie jest twoja pupa?Franny, where is your bottom?Tutaj! Here!Do książki przygotowane jest nagranie wykonane przez profesjonalnych lektorów, dostępne za pomocą kodu QR.Koncept serii stworzony został przez wspaniałe trio autorek: Monikę Ufel ? właścicielkę szkoły językowej i specjalistkę od edukacji lingwistycznej najmłodszych dzieci, Dorotę Lipińską ? ekspertkę literatury dziecięcej, autorkę wielu książek dla dzieci i animatorkę oraz wielokrotnie nagradzaną, ulubioną ilustratorkę wielu małych czytelników i ich rodziców ? Joannę Bartosik.Książki przeznaczone są dla dwóch grup wiekowych (0+ i 2+), dzięki temu żyje dwukrotnie, a dziecko może z ukochaną książką pozostać na dłużej.

Skonstruowana w taki sposób, by otwierała na kontakt z językiem obcym oraz - a może przede wszystkim - dawała przyjemność z kontaktu z książką i była pod każdym ... Franek Frania & Felix Ciało The body- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). Ocena 4,5 / 5.

Skonstruowana w taki sposób, by otwierała na kontakt z językiem obcym oraz a może przede wszystkim dawała przyjemność z kontaktu z książką i była pod każdym względem bardzo ... Książka Franek Frania & Felix Ciało The body - wysyłka UK tylko £1.90. Irlandia i inne kraje - sprawdź informacja na stronie "dostawa".

POWIĄZANE KSIĄŻKI