Dieta w leczeniu osteoporozy

Dieta w leczeniu osteoporozy - Hanna Stolińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Stolińska
WYMIAR
10,26 MB
NAZWA PLIKU
Dieta w leczeniu osteoporozy.pdf
ISBN
6664060920152

OPIS

Jak ochronić kości przed ich największym wrogiem.Na osteoporozę zwaną „cichym złodziejem kości” choruje w Polsce dwa miliony osób, z czego większość to kobiety. 90 procent się nie leczy.Jak wzmocnić kości i ochronić je przed osteoporozą? Jak ustrzec się jednej z głównych przyczyn niesprawności w starszym wieku?Nie mamy wpływu na wiek i przebyte choroby, ale bardzo wiele możemy osiągnąć za pomocą diety i suplementacji. I to właśnie udowodni w swojej książce Hanna Stolińska.

Czego nie jeść w osteoporozie? Niektóre produkty i składniki pokarmowe nie są korzystne w leczeniu osteoporozy. Warto stosować się do poniższych rad. W naturalnym leczeniu osteoporozy najistotniejsza jest odpowiednia dieta oraz określony styl życia, zmniejszający ryzyko pojawienia się powikłań.

Istotne jest dostarczenie do organizmu odpowiedniej ilości wapnia i witaminy D, która jest wytwarzana w organizmie pod wpływem promieniowania słonecznego. Należy więc zadbać o odpowiednie nasłonecznienie skóry. Dieta w leczeniu osteoporozy - Stolińska Hanna już od 29,69 zł - od 29,69 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI