Wola przetrwania

Wola przetrwania - Małgorzata Asman | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Asman
WYMIAR
4,8 MB
NAZWA PLIKU
Wola przetrwania.pdf
ISBN
4679588610831

OPIS

Mroczna powieść oparta na prawdziwych wydarzeniach.Opisane losy młodych Polaków podczas okupacji niemieckiej, rodzin z powiatu sieradzkiego i miasta Łodzi (dzielnica Księży Młyn) są prawdziwe i nie były dotąd publikowane. W książce umieszczone są autentyczne zdjęcia bohaterów powieści, opisywanych miejsc i zdjęcia historyczne z lat 1939 – 1945.Od Autorki:"Minęły dziesiątki lat od zakończenia drugiej Wojny Światowej – a nadal wiele spraw dotyczących tego okresu jest nieznanych i niewyjaśnionych. Pomimoupływu lat wciąż pojawiają się nowe, nieznane wątki. Ucierpiała każda polska rodzina – miliony różnych, bolesnych a zarazem cennych ludzkich historii..."

Na podstawie prawdziwych wydarzeń autorstwa Asman Małgorzata , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 34,99 zł . Przeczytaj recenzję Wola przetrwania.

Przetacza się przez wszystkie branże i dotyka biznes każdego kalibru. Na tym polu walki są jednak firmy, które wyróżniają się wyjątkową determinacją i wolą przetrwania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI