Kody mądrości

Kody mądrości - Gregg Braden | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gregg Braden
WYMIAR
7,38 MB
NAZWA PLIKU
Kody mądrości.pdf
ISBN
5409121214447

OPIS

Istnieją słowa, dzięki którym możesz pokonać strach, stawić czoła lękom, zyskać przebaczenie, ochronę, a nawet uzdrowienie. W jaki sposób słowa wpływają na połączenia neuronalne w mózgu i pomagają zmienić siebie? Tłumaczy to Gregg Braden – autor wielu bestsellerów i jeden z największych myślicieli na świecie. Dzięki tej książce odkryjesz słowa-szyfry, które zostały zakodowane przez naszych przodków w modlitwach, mantrach, świętych księgach i pieśniach. Poznasz ich zastosowanie w konkretnych problemach i trudnościach życiowych. Dowiesz się również, czym jest Technika Szybkiej Koncentracji i w jaki sposób ją wykorzystać, by zmienić punkt skupienia. Starożytne kody, które odmienią współczesne życie.

Pojedyncze słowo ma moc wpływania na ekspresję genów. regulujących stres fizyczny i emocjonalny.

ebook. Autor: Gegg Braden Tłumaczenie: Juliusz Poznański ISBN: 978-83-8171-451-8 stron: 260, Format: ebook Data wydania: 2020-09-18 Księgarnia: Sensus Książka EBOOK Kody mądrości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI