Chodź za mną

Chodź za mną - Joanna Opiat-Bojarska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Opiat-Bojarska
WYMIAR
6,7 MB
NAZWA PLIKU
Chodź za mną.pdf
ISBN
4804288437275

OPIS

Pozory potrafią zastąpić prawdę. Zwłaszcza, gdy tak mocno starasz się, by twoje życie było idealne. Rzeczywistość zawsze upomni się o swoje, nieproszona. I wybierze najokrutniejszy sposób...To Ewa. Jej idealny profil na insta. Idealny facet. Idealny weekend.Żadna idylla nie trwa jednak wiecznie. Jedna sekunda burzy cały jej świat.Sekunda to dla niego wieczność. Zwłaszcza gdy stoi przy ruchliwym skrzyżowaniu.Artur nie cierpi białej laski i cudzej litości. Wzrok zastępują mu dotyk, słuch i węch.Ale widzi więcej niż inni.Czy znasz to uczucie, gdy w jednej chwili zmienia się całe życie? Ewa jest śmiertelnie przerażona. Artur chciałby jej pomóc, tak przynajmniej twierdzi. Ale zaufanie to luksus, na który nie zawsze można sobie pozwolić. Zwłaszcza gdy nie wiadomo, kto jest ofiarą…Idealne życie jest jak sen. Z czasem potrafi zamienić się w koszmar.

Jedna sekunda wywraca świat Ewy do góry nogami. Tak bardzo, że kobieta zaczyna bać się o swoje życie. Chodź za mną - ebook.

Idealny weekend. Żadna idylla nie trwa jednak wiecznie. Chodź za mną - Joanna Opiat-Bojarska Format: pdf, epub, mobi Rozmiar: 5.3 mb Data wydania: 2020 Wersja Językowa: Polska Archiwum: 7zip (bez kompresji) Pozory potrafią zastąpić prawdę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI