Uwierz, że to morze. Seria Potwornie nieciekawy hotel. Tom 3

Uwierz, że to morze. Seria Potwornie nieciekawy hotel. Tom 3 - Steven Butler | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steven Butler
WYMIAR
3,85 MB
NAZWA PLIKU
Uwierz, że to morze. Seria Potwornie nieciekawy hotel. Tom 3.pdf
ISBN
1112011399611

OPIS

Witajcie! Potwornie nieciekawy hotel otwiera swe podwoje dla magicznych stworzeń.Tutaj wszystko, co dziwne, jest zupełnie normalne. Frankie Banister z rodzicami zapraszają! Frankie z rodziną przygotowują się do obchodów 175 rocznicy urodzin pradziadka Abrahama, gdy nieoczekiwanie zjawia się duch jubilata! Okazuje się też, że przez lata hotel skrywał jeszcze jedno wspaniałe skrzydło – podwodną salę balową! Wraz z odkryciem nowego pomieszczenia w morskich głębinach, wypływają różne tajemnice i potwory, a do tego duch pradziadka wydaje się podejrzany. Żeby tylko ktoś z Banisterów nie połknął haczyka i nie dał złapać się na wędkę!

Uwierz że to morze - Witajcie! Potwornie nieciekawy hotel otwiera swe podwoje dla magicznych stworzeń. Tutaj wszystko, co dziwne, jest zupełnie normalne.

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca, literatura młodzieżowa. Książka Potwornie nieciekawy hotel liczy 256 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI