Ustawa o finansach publicznych. Ustawa o dochodach jednostek samorządu terytorialnego. Przepisy [PRZ

Ustawa o finansach publicznych. Ustawa o dochodach jednostek samorządu terytorialnego. Przepisy [PRZ PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,50 MB
NAZWA PLIKU
Ustawa o finansach publicznych. Ustawa o dochodach jednostek samorządu terytorialnego. Przepisy [PRZ.pdf
ISBN
3953809638060

OPIS

Stan prawny na: 20.08.2020 r.W 18. wydaniu zbioru uwzględniono zmiany wynikające m.in. z ustaw:z 11 września 2019 r. o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego, z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, z 28 maja 2020 r. o zmianie ustawy o finansach publicznych.W książce zamieszczono skorowidze przedmiotowe ułatwiające odnalezienie poszczególnych instytucji, a zaakcentowane kolorowym tłem tytuliki przed artykułami ustawy o finansach publicznych oraz ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego objaśniają ich sens. Publikacja jest przeznaczona dla osób, którym niezbędna jest znajomość przepisów dotyczących finansów publicznych i dochodów samorządu terytorialnego.

Przepisy „ustawy covidowej" dotyczące specjalnego trybu składania wniosków o ... Z art. 248 ust.

W ... Książka Ustawa o finansach publicznych Ustawa o dochodach jednostek samorządu terytorialnego Teksty ustaw, pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Publikacja jest pracą zbiorową .

POWIĄZANE KSIĄŻKI