Praca z lustrem. 21 dni, które odmienią Twoje życie

Praca z lustrem. 21 dni, które odmienią Twoje życie - Louise Hay | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise Hay
WYMIAR
7,88 MB
NAZWA PLIKU
Praca z lustrem. 21 dni, które odmienią Twoje życie.pdf
ISBN
2887510779720

OPIS

Zasada lustra zakłada, że to, co widzimy w innych jest odbiciem nas samych. Praca z lustrem polega na powtarzaniu pozytywnych afirmacji podczas patrzenia na swoje odbicie. W książce tej znajdziesz trzytygodniowy program odzyskiwania miłości do siebie. Nauczysz się wybaczać sobie i innym oraz kultywować wyłącznie relacje oparte na miłości. Dostrzeżesz w sobie prawdziwego przyjaciela i wyciągniesz wnioski z rozmów z samym sobą. Autorka podpowie Ci, jak pozwolić przeszłości odejść i uwolnić się od wewnętrznego krytyka. Zbudujesz poczucie własnej wartości oraz zaakceptujesz i pokochasz swoje wewnętrzne dziecko. Uwolnisz tkwiący w Tobie gniew i pokonasz irracjonalne lęki. Dzięki medytacjom zniwelujesz też skutki stresu. Dostrzeż w lustrze to, co najlepsze!

Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-737-7770-5: EAN: 9788373777705: Liczba stron: 196: Format: 16.5x12.1: Cena ... Praca z lustrem. 21 dni, które odmienią Twoje życie (e-book) e-book.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, najskuteczniejszy przyrząd do samodoskonalenia znajduje się praktycznie w każdym mieszkaniu. Lustro, bo o nim mowa, jest niezwykle skuteczne, o czym świadczy chociażby osoba Louise Hay. Praca z lustrem polega na powtarzaniu pozytywnych afirmacji podczas patrzenia na swoje odbicie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI